Zmień przestrzeń wokół siebie

Zmień przestrzeń wokół siebie

Nowoczesne meble do domu pozwalają na nowo zdefiniować pojęcie wygody i funkcjonalności wnętrze. Bez względu na to, czy chodzi o sypialnie, czy pokój dziecięcy – nowoczesne meble do pokoju, spełnią swoją funkcję.

Salon oraz kuchnia

Do dekoracji salonu można dokupić zarówno szafkę, jak i meble tapicerowane. Moduły naścienne w postaci szuflad lub półek pozwalają idealnie udekorować przestrzeń TV, w wysuwanych i wychylnych szafkach można zorganizować zarówno schowek na drobiazgi, jak i minibar. Fotele mobilne można używać pojedynczo lub przesuwać razem, tworząc sofę zwykłą lub narożną.

Każdy zna systemy kuchenne składające się z oddzielnych szafek dolnych i górnych. Obecnie niektóre firmy oferują moduły na kółkach – można je przesuwać, co jest wygodne podczas czyszczenia. Meble do jadalni w nowoczesnych formach sprawdzają się jednakowo, jeśli chodzi o minimalizm jak klasyczny styl.

Sypialnia i przedpokój

Pomimo tego, że pokój ten nazywamy “sypialnią”, zwykle służy on nie tylko do spania – oprócz łóżka trzeba pomieścić garderobę, komody na drobiazgi, takie jak toaletka i szafki nocne. Nowoczesne meble do sypialni to idealne rozwiązanie w takich sytuacjach. Małe szuflady mogą stanowić podstawę łóżka. W małych pomieszczeniach szafa narożna rozwiąże problem miejsca w szafie. Jednoczęściowe szuflady mieszczą się pod łóżkiem i służą do przechowywania pościeli, butów i innych przedmiotów. Podobną funkcję mogą pełnić meble do salonu i meble do pokoju dziecięcego.

Często korytarz w naszych mieszkaniach jest bardziej konwencją niż pokojem. Co można umieścić na dwóch do czterech metrów kwadratowych? Nowoczesne meble do przedpokoju. Wiszące półki, kompaktowy wieszak na ubrania i półka na buty w tym samym stylu. Warianty są bardzo popularne i praktyczne, składające się z wielu małych szuflad, które można ustawić w rzędzie, ustawić jeden na drugim lub stworzyć złożoną, wielopoziomową strukturę.